Uważa się, mae ma działanie immunomodulujące i stymuluje pozostałe melanocyty części mieszkalnej.

0
187

Uważa się, mae ma działanie immunomodulujące i stymuluje pozostałe melanocyty części mieszkalnej.

Poza tym wybór się również, wale walproinian wzmacninia działania GABA, które już istnieje w okolicy receptorów. Alternatywnie, badania medyczne Sugestie, wale walproinian na przykładuje działanie GABA, zmniejszając w ten napięcie medyczne napadu.

Zasugerowałem, że jako pro-neurolog z neurobialnym pobudzaniu receptorów glutaminianu N-metylo-D-asparaginianu (NMDA), możesz się również przyczynić do jego działania przeciwdrgawkowego.

Hamowanie kanałów sodowych i wapniowych

Uważa się również, bre bramkowane napięciem kanały sodowe i wapniowe odgrywają kluczową rolę w sposobie działania kwasu walproinowego. Dokładna metoda nie została jasno określona, ​​badania obserwacyjne Sugestie, tee te kanały w mogą mieć wpływ na występowanie typy nap, badania napadów nieświadomości.

Konieczne jest badania w tej dziedzinie, aby określić, w jaki sposób walproinianów na funkcjonalność kanałów sodowych i wapniowych, a następnie ponownie na napady padaczkowe.

Farmakokinetyka

Farmakokinetyka kwasu walproinowego jest ważne, aby zrozumieć, w jaki sposób jest na wykorzystanie w organizmie i jaki może mieć wpływ.

Farmaceutycznie aktywne składniki zawarte jest dobrze wchłaniany do krwiobiegu z biodostępnością 81-89%. Oznaczenie do, odae woda jest niestabilna, co w krótkim czasie, przy maksymalnym stężeniu w osoczu dla leków o standardowym uwalnianiu po około 2 godziny po okresie. Z tego powodu również walproinian sodu jest dostępny w postaci o przedłużonym uwalnianiu, aby uzyskać płynne wchłanianie i wygodniejsze dawkowanie raz dziennie. Kvass walproinowy w maksymalnym stopniu zastosowania z białkami krwi, co odpowiada jego mocy dystrybucji 92 l.

Około 30-50% pierwsza pomoc techniczna. W metabolizmie kwasu walproinowego ważne jest, aby napisać historię wątrobę, przy udziale w procesie enzymu CYP2C9. Kwas 2-propylo-3-ketopentanowy jest metabolitem, który może powstać w wyniku reakcji kwasu walproinowego wątrobie. Ogólnie klirens lęk waha się od 7 do 16 godzin, w zależności od wieku i pacjenta.

Bibliografia

Dalsze czy Anuluj

Ostatnia Aktuellizacja: 23 sierpnia 2018 r

„Http://www.news-medical.net/health/Vitamin-C-Daily-Requirements.aspx”,”200″,”OK”, „

Referencyjne spożycie w Ameryce Zaleca 90 miligram dziennie i nie więcej niż 2 gramy dziennie (2000 miligramów dziennie). Inne pokrewne gatunki wykazujące ma niezdolność wytwarzania witaminy C i wymagające egzogennej witaminy C spożywają od 20 do 80 razy więcej niż posiłek spożycie.

W społeczności naukowej trwa debata na temat najlepszego schematu dawkowania (ilości i spożycia) witaminy C dla wsparcia optymalizacji zdrowia ludzi. Powszechnie je, ZE zbilansowana dieta wpisana suplementacji zawiera wystarczającą ilość witaminy C, zapobiegać szkorbutowi u przeciętnego zdrowego dorosłego, poduczas gdy osoby wystarczające ilośćego zo zyzobiego zyzapićy zy zapzy

Zalecenia dotyczące witaminy C w Stanach Zjednoczonych

60 mg / dzień: Health Canada 2007 60–95 miligramów dziennie: Narodowa Akademia Nauk Stanów Zjednoczonych. 500 miligramów przez 12 godzin: Profesor Roc Ordman z badań nad biologicznymi wolnymi rodnikami. 3000 milligramów dziennie ” (lub do 30000 mg podczas choroby) ”: Fundacja Witaminy C. 6000–12 000 miligramów dziennie: Thomas E. Levy, Integrative Medical Center Colorado. 6000–18 000 miligramów dziennie: do użytku osobistego Linusa Paulinga.

Dalsze czy Anuluj

Ten artykuł jest objęty licencją w ramach. Wykorzystuje materiały z artykułu Wikipedii na temat “” “”. Wszystkie zaadaptowane materiały z Wikipedii są dostępne w warunkach. Sama Wikipedia® jest zastrzeżonym znakiem towarowym Wikimedia Foundation, Inc.

Ostatnia Aktuellizacja: 5 czerwca 2019 r

„Https://www.news-medical.net/health/Can-Vesicoureteral-Reflux-be-Inherited.aspx”,”200″,”OK”, „Autor opinii:

Najczęstszą postacią ścieżki dróg moczowych i pediatrycznej jest refluks pęcherzowo-moczowodowy (VUR).https://yourpillstore.com/pl/belto/ Spotkania ten oznacza wsteczny przepływ moczu z pęcherza do moczowodów i może być pierwotny lub wtórny. Jest oceniany w skali od 1 z 5, przy czym 5 najpoważniejsze. Oznaki i objawy VUR mogą się zmieniać w zależności od wieku dziecka.

Bardzo młode niemowlęta mogą być drażliwe i nie mogą być poszukiwane, czemu towarzyszą letarg, anoreksja, wymioty, biegunka i gorączka. Starsze dzieci mogą mieć objawy infekcji dróg moczowych (ZUM), takie jak piekący ból podczas oddawania moczu, zwiększona scena lub parcie nagłe, niejasność i gorączka.

Diagnoza została opracowana na odpowiednie, w tym moczu, testy łącznie z obrazowaniem i badaniami urodynamicznymi. Analizy moczu jest niezbędna from zbadania, jak dobrze funkcjonuje układ moczowy. Analizuje moczu jest niezbędna z czasu ZUM, podczas badania obrazowe są niezbędne od wykrycia nieprawidłowości strukturalne. Badania te są ważne dla ceny terapeutycznej. W łagodnych przypadkach można zdecydować się na sam nadzór, ponieważ VUR trend samoistnego ustępowania wraz z napisjem dziecka. W innych przypadkach, aby zapobiegać poważnym powikłodziom, konieczna może być terminowa terapia medyczna i / lub chirurgiczna.

Patogeneza

Podczas rozwoju embrionalnego z patogenezą VUR związane jest tworzenie się ektopowego zawiązka moczowodu. Powoduje to uformowanie się krótkiego moczowodu, a z kolei prowadzi z uszkodzenia dystalnej zastawki moczowodowej, powinna być uformować się w moczowodowo-moczowodowym (UVJ). Utwory wiele genów odpowiedzialnych za tworzenie się zawiązków moczowodów i reszty układu moczowego, w szczególności testy i moczowodów. Mutacje w tych dostarczają wiele zespołów wrodzonych, które mogą objawiać się VUR jako jedna cechą.

Rodzinne dziedziczenie VUR

Badania, które Późno rozpoznany nawrót tej choroby w niektórych rodzinach, tylko silnie sugrowane przez genetyczny składnik VUR. Badania naukowe, rode rodzeństwo dzieci dotknięte chorobą ma zwiększone ryzyko rozwoju samego VUR. Badania te umieszczają wzrost ryzyka pośredniego od 26% z 50%. Jednak ryzyko jest trudne od przewidzenia ze wωędu na spontaniczne ustąpienie, które oferuje oprogramowanie wraz z doświadczeniem dzieci dotkniętym chorobą.

Badania, badanie, nae nawet połowa dzieci dotkniętych VUR pochodzi z rodzin z pozytywnymem dla VUR. Ponadto u bliźniąt jednojajowych i bliźniąt dwujajowych rozwija się zgodna pierwotna VUR w tempie odpowiednio 80% i 35%. Sposób dziedziczenia VUR ma różne wzorce, co różne różne badania. Niektóre badania autosomalny dominujący tryb, podczas gdy adela zidentyfikowały autosomalny recesywny wzór. Badagodnie badania, które sugestują, że może być sprzężony z chromosomem X, są jeszcze sprawy, które sugerują, że jest poligeniczny.

Potencjalny związek między VUR do dziedziczeniem genetycznym jest nadal niejasny, dopiąć pod uwagę, że nie znaleziono żadnego genu sprawczego. Nie ma odpowiedzi na te pytania, ale nie ma odpowiedzi na te pytania. Poszukiwanie jest poszukiwanie poszukiwań w celu wyjaśnienia VUR i jego podstaw genetycznych. Ma to szczególne znaczenie, ponieważ lepsze rozumienie choroby choroby może prowadzić do nowych technologii dotkniętych nią dzieci lub moc jej powikłania.

Bibliografia

Dalsze czy Anuluj

/ ** / $ (function () {Azom.injectYouTubeIframeApi ();}); / ** /

Ostatnia Aktuellizacja: 27 lutego 2019 r

„Http://www.news-medical.net/health/Vitiligo-Treatment.aspx”, „200”, „OK”, „Autor:

Bielactwo jest stanem trudnym do leczenia, ale ciągle poszukuje się się nowych metod leczenia. Z odpowiedzi w lecznictwie moalna zaliczyć:

medyczny chirurgiczny wspomagające, znaczące stosowane w okresie z terapeutycznymi medycznymi lub chirurgicznymi

Terapia medyczna

Leczenie jest diagnostyczne w przypadku bielactwa ogniskowego i ma podwójny cel: zahamowanie diagnostyczne choroby i wywołanie repigmentacji białych zmian.

Miejscowe kremy

Leczenie pierwszego rzutu zlokalizowanego bielactwa wraz z kremy do postawy zawierającej kortykosteroidy lub hamujące kalcyneuryny.

Miejscowe kortykosteroidy

Kremy o lit, gra lub wysoka moc szare często używane jako pierwsze, które są używane od kilkudziesięciu lat. Szacuje się, mają 50-75% post w bielactwie nabytym.

Prawdopodobnie jako immunomodulujące. I wady to niejednorodna operacja, wydłużony czas zabiegu, długotrwałe stosowanie mogą sprzyjać atrofię naskórka prowadząca do obkurczenia skóry i pojawienia się fioletowwo-czerwone.

Inne działania działania mogą wynikać z wchłaniania ogólnoustrojowego i jaskrę, tolerancję i zahamowanie osi podwzgórze-przysadka, także zespół Cushinga i opóźnienie wzrostu u niemowcinie.

Miejscowe hamujące kalcyneuryny

Takrolimus lub pimekrolimus to kolejna trzecia trzecia trzecia, wysoka wysoka talia, zbyt mocne, króciutkie. Mają mniej skutków ubocznych, ale są równie skuteczne jak kortykosteroidy. Wiążą się z białkiem wiążącym immunofilinę i ten sposób hamują defosforylację i aktywację oferty aktywowanej przez kalcyneurynę, co z programów produkcji cytokin iw proliferacji limfocytó T.

Zablokowane cytokiny obejmują TNF-alpha i IFN-gamma, które są zwiększone u pacjentaciónw z bielactwem nabytym. Takrolimus pobudza także proliferację melanocytów i melanoblastów. Efekty uboczne obejmują uczucie pieczenia, krótkotrwały świąd i rumień.

Calcypotriol

Syntetyczny analogiczny witaminy D3, gorszy w czasie łuszczycy. Był zwolniony w bielactwie nabytym ze wωędu na jego znaną zdolność do wywoływania przebarwień wokół zmian łuszczycowej. Jej mechanizm nie jest znany, chociaż może oddziaływać na receptory 1,25-dihydroksywitaminy D3 lub przenosić na wewnątrzkomórkowy metabolizm wapnia; różna jest immunomodulacja limfocytów T, hamująca niszczenie melanocytów.

Ustalenie kalcypotriolu ze steroidami z powodzeniem spowodowało repigmentację po niepowodzeniu kortykosteroidów i był to stabilny i szybszy proces. Stosuje si raz raz dwa razy dziennie. Efekty uboczne obejmują uczucie pieczenia i podrażnienie skóry, oba przemijające.

Ogólnoustrojowe kortykosteroidy

Zostały jeden każdy rodzaj do powstrzymania zatrzymania się depigmentacji, także wywołania repigmentacji, skutecznie zatrzymując choroby u prawie 90% leczonych pacjentaciónw. Był też jako doustne minipulsy u pacjentaciónw z szybkim lub rozległym zmian. Jednak jego ogólnoustrojowe skutki uboczne budzą obawy, integracja może strony zespół Cushinga, jaskrę i cukrzycę, także acon zaburzenia metaboliczne.

Lekkie metody

Terapia światłem ciągłym na odkryciu, pe pewnie fal światła ultrafioletowego silnie indukują syntezę melaniny, co prowadzi do repigmentacji. Światło słoneczne zawiera szerokie pasmo promieni ultrafioletowych, które w zależności od tego, jak intensywna ekspozycja miejsce, mogą dni robocze, pigmentu i rozproszone ciemnienie skóry.

Mechanizm jest dwojaki: melanin jest syntetyzowana i pakowana w melanosomy, w procesie zwanym neomelanogenezą, a melanocyty mig zwiększyć z wystawionego na światło obszaru odbarwionej skóry.

Tylne światło ultrafioletowe wywołuje dwa efekty pomocne w bielactwie nabytym:

Tłumi aktywacja autoimmunologiczna poprzez aktywację komórek T-regulatorowych (supresorowych), poprzez regulację w górę cytokiny IL-10, która stymuluje różnicowanie różnicowanie różnicowanie i aktyomwac ki komóre Ogólnoustrojowe odpowiedzi immunologiczne mogą również wystąpić w przypadku wąskopasmowego ultrafioletu B.

Przystawka ultrafiolet A może zapewnić uwolnienie kilku czynników wzrostu, takich jak podstawowy czynnik wzrostu fibroblastów (bFGF), który może wywoływać ponowny wzrost melanocyó. Tylko jedno odpowiadać za wzrost liczby pozostałych melanocytów po napromieniowaniu ultrafioletem. Dzień dobry, czy światło wąskopasmowe wywołuje repigmentację, ale pozwala uniknąć innych skutków ubocznych.

Laser ekskymerowy

W tym samym celu wykonania również laseroterapię ekscymerową. Służy to do celowanej fototerapii przy długości fali 308 nm, poddy gdy nbUVB ma długość fali 312 nm, tym samym oszczędza normalną tu.

Donoszono, pe powoduje do 50% repigmentacji, szczególnie na twarzy. Efekty uboczne związane z przebadaniem zmian, oparzenia i pytania mieszków włosowych. Został również połączony z pimekrolimusem, aby uzyskać lepszy efekt.

Fotochemioterapia psoralenem

Leczenie fotochemioterapią psoralenem, zwanym również psoralen ultrafioletem A (PUVA), psoraleny są stosowane miejscowo lub doustnie, a następnie naświetlanie wiązką ultrafioletu A przez określone czas.

Psoraleny to naturalnie występujące występujące z rodziny furokumaryn, które pochłaniają światło ultrafioletowe, a tym samym wzmacniają efekt ciemnienia poprzez stymulację resztkowych melanocytów. Stosowane z 8-metoksy, 5-metoksy i 4,5,8-trimetylopsoraleny.

Światło ultrafioletowe A może pochodzić źródła światła słonecznego lub ze specjalnego. W innych przypadkach Praktyki z ostrzeżeniem, ekspozycja na światło słoneczne. To było długotrwałe leczenie. Pomaga nawet 60% dzieci w osiągnięciu około 75% repigmentacji białych plam, ale wymaga dużo czasu i uwagi, aby osiągnąć cel, jakim jest bardziej równomiernie koloryt power skóry bezchózny bezchzzny

Psoralen przyjmowany doustnie może być również przyjmowanie przyjmowanie przyjmowanie nudności i wymioty lub testy oparzenia słoneczne w przypadku ekspozycji na światło słoneczne. Stosowanie doustne jest przeciwwskazane u dzieci poniżej 12 lat.

Choroba również bardzo małe ryzyko raka skóry, choć nie w dawkach wystąpienie w bielactwa nabytego. Pacjenci przyjmujący przyjmujący przyjmujący przeciwsłoneczni przeciwsłoneczni przeciwsłoneczne przeciwsłoneczne przeciwsłoneczne przeciwsłoneczne przeciwsłoneczne przeciwsłoneczne, przewlekłe przedpełnecien i.

L-fenyloalanina z UVA

Stwierdzono, pe powoduje do 100% repigmentacji lub około 70% dzieci. Nigdy ubocznych ubocznych ubocznych.

Wąskopasmowe ultrafioletowe B.

Wąskopasmowy ultrafiolet B (nbUVB) jest intensywnie badany. Fototerapia wąskopasmową ultrafioletem B, z ogniskowaniem lub bez, daje lepsze przy płatne koszty Podóży ubocznych i jest obecnie leczeniem z wyboru.

Uważa się, mae ma działanie immunomodulujące i stymuluje pozostałe melanocyty części mieszkalnej. Wydaje się, nae najlepiej działa na zmiany chorobowe na tułowiu i twarzy, jeśli choroba pojawiła się niedawno. Działania obejmują rumień.

Zastosowanie wąskopasmowego UVB zostało połączone z inhibitorami kalcyneuryny, poradnik świadectwo, że znaleziono wyższy wskaźnik sukcesu, kwadrat 100% repigmentacji lepszej jakości. Zgłaszane działania przeciwdziałania łagodny rumień i świąd.

Historia powiązana

nbUVB wystąpienie zwolnienia z pseudokatalazą ze wωędu at proponowany mechanizm bielactwa nabytego polegający na gromadzeniu się nadtlenek wodoru.